czwartek, 23 stycznia 2014

Myśl pozytywnie-Beata PawlikowskaTytuł: Myśl pozytywnie

 Autor: Beata Pawlikowska
Wydawnictwo: Gruner+Jahr Polska G+J
data wydania: 15 stycznia 2014
liczba stron: 48


OPIS:

      Moc pozytywnego myślenia.
Świat jest dobry kiedy patrzysz na niego dobrymi oczami.
Bo to, co się w nim dzieje, jest odbierane przez ciebie przez pryzmat wszystkiego, co nosisz w duszy. Jeśli więc oczyścisz swoje serce, niespodziewanie świat wyda ci się lepszy i piękniejszy.
Nowa seria barwnych książek słynnej podróżniczki.
Piękno świata w autorskich fotografiach i pozytywnych tekstach, które dodadzą ci nadziei, wiary we własne siły i przekonania, że życie jest dobre.


Każdy kto lubił poprzednie książki Beaty Pawlikowskiej, będzie zachwycony nową serią, którą przygotowała dla nas pisarka i podróżniczka.  „Myśl pozytywnie” to zbiór dobrych myśli, pozytywnych słów, zdań pełnych ciepła i miłości.

Teksty pani Pawlikowskiej mimo, że nie ma ich dużo i są bardzo proste, trafiają do czytelników.  Autorka porusza temat pozytywnego myślenia, spoglądania na świat z optymizmem i radością, uczy nas jak doszukiwać się w małych rzeczach, szczęścia.  Trafia w serca odbiorców, pisząc samą prawdę, którą czasami trudno zauważyć. Czytając tą pozycję, uśmiech sam ciśnie się na twarz i nie sposób nie zgodzić się z tekstami Pawlikowskiej.

Sama oprawa graficzna książki, jest nienaganna wręcz perfekcyjna. Twarda okładka, piękne ilustrację w środku wpływają na nasz odbiór lektury i potęgują nasze zadowolenie.

Nie sposób nie myśleć pozytywnie po przeczytaniu tej tryskającej radością i dobrymi radami książce. Po raz kolejny możemy podziękować pani Beacie za antydepresant, po zażyciu którego nawet najtrudniejsze sytuacje można bardzo łatwo przezwyciężyć.


Moja ocena: 6/62 komentarze:

  1. Chętnie przeczytam dawka pozytywnego myślenia zawsze się przyda ! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dobry upominek dla kogoś, kto potrzebuje podniesienia na duchu ;)

    OdpowiedzUsuń