poniedziałek, 20 lipca 2020

Miłość z widokiem na morze


Tytuł: Miłość z widokiem na morze

Wydawnictwo: Muza

Seria: Wakacyjna Antologia

Liczba stron: 352
„Miłość z widokiem na morze” to zbiór ośmiu historii o miłości, które zostały napisane przez takie autorki jak: Ilona Gołebiewska,  Magda Knedler, Agnieszka Krawczyk, Agnieszka Lingas-Łoniewska, Katarzyna Misiołek, Małgorzata Warda, Natasza Socha oraz Magdalena Witkiewicz. Nie sposób nie zauważyć, że opowiadania stworzyły autorki znane i lubiane, więc można było oczekiwać, że historie będą przepełnione emocjami.

Osiem opowieści, osiem zupełnie innych autorek, tym co łączy je wszystkie jest  zachwycające Morze Bałtyckie. Podczas czytania nie sposób nie przenieść się myślami nad morze. Nadmorski klimat jest wyczuwalny w każdym tekście, jest nastrojowo i wzruszająco. Pewne historie były romantyczne i szczęśliwe, inne smutne i melancholijne, przesiąknięte wspomnieniami i tęsknotą. Każda z nich miała swój niepowtarzalny urok i magię.


Z pewnością książkę czyta się inaczej, opowiadania to krótka forma, więc nie sposób nie zauważyć, że fabuła jest prowadzona inaczej niż w tradycyjnych powieściach. Jestem przekonana, że „Miłość z widokiem na morze” spodoba się wszystkim miłośnikom morza, wakacji i romantycznych opowieści. Polecam!

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza