wtorek, 15 kwietnia 2014

1D. Tacy właśnie są-Danny WhiteTytuł: 1D. Tacy właśnie są
Autor: Danny White
data wydania:19 marca 2014
liczba stron 232


One Direction Tacy właśnie są to kolejna biografia młodego zespołu podbijającego rynek muzyczny na całym świecie.  W książce poznajemy losy członków zespołu od przesłuchań do jakże popularnego programu X factor do momentu w którym zespół znajduję się w tym momencie. Przedstawiona zostaje nam cała przygoda piątki młodych chłopaków, ich droga do sławy i spełnienia swoich marzeń. Jest to jedyna biografia tak aktualna mówiąca o wydarzeniach które miały miejsce w ostatnim czasie.

Od początku książki możemy zapoznać się losami Harry’ego, Zayna, Nialla, Louisa i Liama, każdemu z nich został przeznaczony jeden z rozdziałów, który mówi o przesłuchaniach, życiu przed sławą i zespołem, a także o rodzinie i najważniejszych wydarzeniach z życia. W następnej części czytamy o programie X factor, który zmienił życie tej piątki i otworzył im drzwi do światowej kariery.  Kolejna część do dokładne opisy każdego z odcinków programu, gdzie One Direcion występowało na żywo, licząc na głosy publiczności, aż do chwili gdy musieli pożegnać się z programem i widzami. Nie mogło zabraknąć także części dotyczącej tego jak szybko rozwijała się kariera zespołu, mamy możliwość poczytać o pierwszych piosenkach zespołu ich początkowych sukcesach, promocji pierwszej płyty,  trudnościach i wyzwaniach przed którymi stanęli w tak młodym wieku.  Oczywiście znalazł się też rozdział poświęcony życiu prywatnemu każdego z członków zespołu, ich partnerkach, rozstaniach i trudnościach jakie niesie za sobą sława.

W biografii znajduję się część poświęcona zdjęciom chłopaków, dzięki czemu możemy prześledzić jak dorośli przez te minione  lata. Do książki jest też dołączony plakat, który na pewno jest miłym dodatkiem do lektury. Nie można nie wspomnieć też o ładnym wydaniu książki, twarda okładka ze zdjęciem zespołu jest niewątpliwym plusem tej pozycji. Tak jak głosi nam okładka jest to książka dla każdego prawdziwego Directionera. Fani zespołu na pewno się nie zawiodą. Polecam!!


Moja ocena: 5/6

3 komentarze:

 1. Oj, nie, nie... Nie jestem ich fanką.
  Choć od czasu do czasu lubię posłuchać ich piosenek :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten zespół to zupełnie nie moja bajka, dlatego odpuszczę sobie tę lekturę.

  OdpowiedzUsuń
 3. nie wierze w tak wysoką ocene

  OdpowiedzUsuń