wtorek, 7 lutego 2017

Twoje DIY. Krok po kroku zrób to sam - Kasia OgórekTytuł: Twoje DIY. Krok po kroku zrób to sam

Autor: Kasia Ogórek

Wydawnictwo: Muza

Liczba stron: 254


Blog o chwytliwej nazwie „Twoje DIY” założony przez Kasię Ogórek, od lat jest skarbnicą pomysłów na samodzielne wykonanie, przeróżnych pięknych rzeczy. Dla wszystkich fanów bloga, książka będzie czymś idealnym, ponieważ znajdują się w niej zupełnie nowe pomysły, cała masa zdjęć i przepiękna grafika.


Książka składa się z czterech rozdziałów dotyczących dekoracji domu, pomysłów na samodzielne wykonanie prezentów, rad jak wykonać piękny organizer oraz pomysłów na ozdoby świąteczne. Każdy powinien odnaleźć w niej coś dla siebie i spróbować wykonać samodzielnie chociaż jakiś drobiazg. Zanim zabierzemy się do pracy od razu możemy przyjrzeć się jak wygląda efekt finalny, a później zapoznać się z opisem oraz dokładnymi instrukcjami, jak wykonać konkretny przedmiot.


Wielkim plusem książki jest to jak wygląda, po prostu jest przepięknie wydana. Okładka przyciąga wzrok i wywołuje uśmiech, napawa pozytywnym nastawieniem i zachęca do zapoznania się z informacjami zawartymi wewnątrz. W książce przedstawionych jest 60 przepisów, które są sprawdzone przez autorkę i inspirują do twórczej pracy. Wszystkie instrukcje podane są w przejrzysty i jasny sposób, a co najważniejsze zrozumiały nawet dla osoby, która na co dzień nie interesuje się rękodziełem i samodzielnym wykonywaniem przedmiotów do domu.


Polecam „Twoje DIY. Krok po kroku zrób to sam” wszystkim tym, dla którzy szukają inspiracji do pracy, oraz dla osób, które uwielbiają same tworzyć piękne przedmioty, prezenty i ozdoby do domu. Nie zawiedziecie się, ta książka to skarbnica pomysłów.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz