piątek, 2 czerwca 2017

Płomienna miłość- Meredith WildTytuł: Płomienna miłość

Autor: Meredith Wild

Cykl: Bridge (tom 2)

Wydawnictwo: Burda

Liczba stron: 300
„Płomienna miłość” autorstwa Meredith Wild to drugi tom z cyklu Bridge, który ukazał się na polskim rynku. W tej części czytelnicy mają okazję poznać historię brata Camerona- Darrena oraz najlepszej przyjaciółki Mai czyli Vanessy.

Darren jest strażakiem, a swój wolny czas spędza w siłowni brata. Mężczyzna nie ukrywa tego, że doskonale zdaje sobie sprawę, jak działa na płeć piękną. Przyciąga do siebie kobiety i wykorzystuje, traktując je jak jednonocne przygody. Jednak wszystko zmienia poznanie Vanessy, która nie jest taka jest wszystkie jego poprzednie dziewczyny.  Oczywiście jego pierwszą myślą jest poderwanie i wykorzystanie kobiety, ale złożona obietnica nie pozwala mu na to.


Vanessa nie ma życia prywatnego, całe dnie spędza w pracy, zapomniała już nawet czym jest urop, ale kiedy jej przyjaciółka ma zamiar wyjść za mąż, a wesele wyprawić na Kajmanach, kobieta nie waha się i postanawia wykorzystać tą okazję. Nie trudno zgadnąć, że na tym samym weselu będzie też Darren i Vanessa zapewne uległa by temu przystojnemu i pociągającemu mężczyźnie, gdyby nie wiedza na temat jego przeszłości i tego jak traktuje kobiety.


Historia Darrena i Vanessy jest o niebo ciekawsza niż ta, którą mieliśmy okazję poznać w tomie pierwszym. Styl autorki nie zmienił się i nadal jest on przyjemny w odbiorze.  Książkę czyta się błyskawicznie, jest to raczej lektura na jedno popołudnie lub wieczór. Meredith Wild nie zawiodła swoich czytelników i fanów tej serii, myślę, ze teraz wszyscy z niecierpliwością będą oczekiwać na tom trzeci, który skupi się na historii Olivii.Polecam „Płomienną miłość” wszystkim fanom twórczości Meredith Wild oraz każdej osobie, która ma ochotę przeczytać lekką, niewymagającą książkę w sam raz na ciepły wieczór. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz