środa, 26 grudnia 2012

Astrocalendarium 2013- Krystyna Konaszewska- Rymarkiewicz


Autor: Krystyna Konaszewska- Rymarkiewicz
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Data wydania: 2012
Liczba stron: 304

OPIS:
Rok 2013 może być wyjątkowym okresem w Twoim życiu. Sam musisz się jednak zatroszczyć, by przyniósł on wyłącznie pożądane przez Ciebie zmiany. Najłatwiejszym sposobem na zapewnienie sobie sukcesu wszystkich przedsięwzięć będzie wsparcie ich odpowiednim oddziaływaniem ciał niebieskich. Niezależnie, czy chcesz wybudować dom, zmienić pracę, czy się oświadczyć, astrologia Ci w tym pomoże. I nie musisz wcale być specjalistą z tej dziedziny. Wystarczy, że skorzystasz z Astrocalendarium 2013.

 Oto wyjątkowe kalendarium na każdą chwilę 2013 roku. Jest to unikalny przewodnik astrologiczny, który dzień po dniu analizuje układy planet, słońca i księżyca. Umożliwia on tym samym dostosowanie Twojego codziennego rytmu życia do oddziaływania ciał niebieskich.

 Merytoryczną jakość publikacji gwarantuje osoba jej autorki. Jest ona uznanym i cenionym, także poza granicami naszego kraju, astrologiem, doktorem nauk przyrodniczych i antropologii Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Akademii Medycznej w Krakowie. Ma na swoim koncie liczne bestsellerowe pozycje opisujące różnorodne aspekty horoskopu i koncentrujące się na ich praktycznym wykorzystaniu.

 Przygotuj się na życiowy przełom.
                  Zbliża się koniec roku tak więc każdemu z nas przyda się nowy kalendarz, ale kto powiedział, że musi to być zwykły notes z wypisanymi dniami tygodnia i datami oraz miejscem na nasze notatki.  Każdemu kto szuka czegoś więcej niż zwykłego kalendarza polecam Astrocalendarium na 2013 rok. 

W kalendarzu znajdziemy miejsce na nasze notatki, każdy dzień opatrzony jest dokładnym opisem na temat tego co dany dzień może nam przynieść, jakich wydarzeń możemy się spodziewać, dowiadujemy się informacji na temat  układu planet, Słońca i Księżyca.  Dzięki tak dokładnemu opracowaniu każdego dnia bez problemu możemy sobie zaplanować każdy nasz dzień i przemyśleć czy jest to dobry dzień na np. zawieranie nowych znajomości czy tez lepiej może spędzić ten czas w zaciszu swojego domu. 
Astrocalendarium zawiera czytelny i zrozumiały dla każdego horoskop dla każdego znaku zodiaku oraz ogólną prognozę na cały 2013 rok.  Cały kalendarz przepełniony jest ciekawymi informacjami, a nawet ciekawostkami które mogą zainteresować zarówno te osoby które dopiero co weszły w świat horoskopów oraz tych którzy interesują się ta tematyką od dawna.  Znajdujemy tu między innymi wyjaśnienie co to jest horoskop, dowiadujemy się nowych informacji na temat współdziałania planet, oraz faz księżyca.

Wielkim plusem kalendarza jest jego format, dzięki kieszonkowemu formatowi możemy nosić go  zawsze przy sobie, przyjemne jest to, że przy każdej dacie znajduję się miejsce na krótką notatkę.  Cały kalendarz jest przejrzysty i czytelny.  Przyznam się, że kiedy otrzymałam Astrocalendarium byłam nastawiona dość sceptycznie ponieważ tak jak większość osób czytam horoskopy, ale nie przykładam do nich zbyt wielkiej uwagi i po prostu w nie wierze. Mimo iż wszystkie informację w kalendarzu podane są w sposób przystępny to zrozumienie niektórych spraw sprawiało mi problem.  Za to przeglądane wykresów były dla mnie czystą przyjemnością, a horoskopy zaciekawiły nie tylko mnie, ale tez sporo osób z mojej rodziny.

Astrocalendarium polecam każdemu ponieważ miło zrobić sobie przerwę od zwykłych kalendarzy, a w zamian nich wybrać właśnie Astrocalendarium, dzięki któremu poszerzymy własną wiedze z zakresu Astrologii która dla niektórych z nas cały czas jest wielką tajemnica.

Moja ocena: 5/6 Za możliwość przeczytania dziękuję Wydawnictwu
1 komentarz:

  1. jakoś takie asro - przepowiednie, horoskopy mnie nie kręcą - nie skusze się :(

    OdpowiedzUsuń