środa, 7 grudnia 2016

The Lord of the Rings. Trylogia filmowa. Książka do kolorowania
Tytuł:  The Lord of the Rings. Trylogia filmowa. Książka do kolorowania

Autor: Opracowanie zbiorowe

Wydawnictwo:  Akurat

Nie jestem fanką twórczości Tolkiena, za to uwielbiam ekranizacje jego trylogii. Nigdy nie odmawiam sobie przyjemności ponownego zanurzenia się w świat Władcy Pierścieni.  Tym co niezmiennie zachwyca mnie w tych filmach jest niewątpliwie świetnie dobrana obsada aktorska, jednak to nie ona jest tam najważniejsza, cały urok tkwi w magicznych krajobrazach Nowej Zelandii i muzyce, która porywa i zostaje w nas na zawsze.


Z wielką radością i zaciekawieniem sięgnęłam po książkę do kolorowania The Lord the Rings. Powrót do tego magicznego świata pełnego przygód i wyjątkowych, nietuzinkowych postaci sprawił mi dużo przyjemności i dobrej zabawy. Sama kolorowanka jest idealną pozycją do wszystkich miłośników tolkienowskiego świata oraz dla osób, które lubią oderwać się od codzienności i dać się porwać całej palecie barw i kolorów, czarując ten magiczny świat na nowo.


Kolorowanka daje nam możliwość ponownego spotkania ulubionych bohaterów, ponieważ odwzorowuje sceny z filmu wręcz idealnie. Nie trzeba chyba wspominać jak bardzo pobudza naszą wyobraźnie i kreatywność, kiedy chcemy stworzyć coś wyjątkowego i atrakcyjnego dla oka. Śródziemie po raz kolejny zaprasza nas i wita jak starych przyjaciół. Frodo, Gandalf, Sam i cała reszta bohaterów przywołuje wspomnienia, a piękne krajobrazy aż proszą się o pokolorowanie.


Ta książka do kolorowania robi bardzo duże wrażenie, zapewne nie tylko na fanach Władcy Pierścieni. Nie sposób nie docenić tak pięknych ilustracji, w których każdy szczegół jest dopracowany i wręcz perfekcyjny. Polecam kolorowankę miłośnikom Tolkiena, ale też wszystkim tym którzy lubią kolorować i chcą spędzić chłodne i długie wieczory na jakimś kreatywnym zajęciu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz