piątek, 2 grudnia 2016

Zagubiona miłość - Meredith WildTytuł: Zagubiona miłość

Autor: Meredith Wild

Wydawnictwo: Burda Książki

Liczba stron: 350


„Zagubiona miłość” to najnowsza powieść autorstwa Meredith Wild znanej czytelnikom ze swojej debiutanckiej serii Haker.

Pierwsza część najnowsze serii opowiada o Cameronie, Darrnie i Olivii. Jest to rodzeństwo, które pochodzi z zamożnej rodziny, są elitą społeczną, ale mimo to chcą uciec jak najdalej od rodziców i ich wygórowanych oczekiwań. Mary kocha Camerona, tak się jej przynajmniej wydawało do momentu, kiedy mężczyzna oświadczył się jej. Niestety problemy rodzinne dziewczyny sprawiły, że na to najważniejsze pytania odpowiedziała nie odrzucając tym samym względy Camerona.

Mija kilka lat Maya robi wszystko, by wyrzucić z pamięci osobę, którą kochała do szaleństwa. Jednak wspomnienia są ciągle żywe, tak samo jak ból który odczuwa na myśl o stracie jaką poniosła. Kobieta jest pracoholiczką, ale też imprezowiczką, całe swoje życie skupiał na pracy na Wall Street. Natomiast Cameron poświecił się służbie wojskowej, chcąc uciec przed tęsknotą za kobietą, która go odrzuciła. Postanawia razem ze swoim rodzeństwem zacząć wszystko od początku w Nowym Jorku. Nie oczekuje, że los postanowi z niego zadrwić i postawi na jego drodze starą miłość.


Książka nie jest oryginalna, przeciwnie jest dość przewidywalna, ale można to uznać za zaletę, ponieważ od tego typu lektur nie wymaga się porywającej fabuły, czy zaskakującej akcji. „Zagubiona miłość” wciąga na swój sposób. Powieść uspokaja, relaksuje i otula ciepłem, jest idealna na spokojny wieczór po męczącym dniu. Ja niczego więcej nie oczekiwałam, więc nie czuję się zawiedziona. Polecam wszystkim tym, którzy pragną odpocząć i przeczytać coś niewymagającego.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz