wtorek, 21 czerwca 2016

Aura. Jak ją zobaczyć i zinterpretować- Ted Andrews


Tytuł: Aura. Jak ją zobaczyć i zinterpretować

Autor: Ted Andrews

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii

Data wydania: 30 lipca 2013

Liczba stron: 156
Ted Andrews, to nauczyciel zajmujący się tematyką duchowości i metafizyki. Jest autorem wielu książek. Jedną z nich jest „Aura”, która podejmuje niezwykle ciekawy temat.


Czasami wydaje się, że ktoś nas obserwuje, innym razem lubimy kogoś od pierwszej rozmowy, a kogoś innego nie darzymy sympatią, choć nie zamieniliśmy z nim nawet słowa. To właśnie aura wpływa na takie, a nie inne odbieranie osób dookoła nas. I chociaż nie zdajemy sobie z tego sprawy sami posiadamy taką otoczkę wokół siebie, która wpływa na to, jak reagują na nas ludzie dookoła.

„Aura. Jak ją zobaczyć i zinterpretować” to książka, dzięki której poznamy samo zagadnienie i dowiemy się czym owa aura jest, jak również zyskamy wiedzę na temat interpretowana konkretnych rodzajów aury oraz co zrobić, by mój ją dostrzec. Na sam koniec dowiemy się, czy aura ma jakieś większe znaczenie w całym naszym życiu.


Całość jest podzielona na sześć rozdziałów, pierwsze trzy skierowana są do zupełnych laików, osób które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tym tematem, a kolejne trzy skupiają się już na bardziej skomplikowanych i zaawansowanych zagadnieniach.


Całość napisana jest prostym i jasnym językiem, brak tutaj górnolotnych zwrotów, które mogłyby przytłoczyć początkującego czytelnika. Książka nie jest nudna, a informacje przekazane w konkretny sposób. Dodatkowym plusem jest wzbogacenie publikacji w obrazki, które ułatwią zrozumienie pewnych kluczowych kwestii.


Polecam książkę szczególnie tym, którzy są zainteresowani tematem aur i sami chcą nauczyć się ją obserwować. Jestem pewna, że się nie zawiedziecie.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz