środa, 4 sierpnia 2021

Zamilknij na zawsze - Keri Beevis

 


Tytuł: Zamilknij na zawsze


Autor: Keri Beevis


Wydawnictwo: Muza


Liczba stron: 480


„Zamilknij na zawsze” to thriller w którym aż roi się od tajemnic, sekretów i zwrotów akcji, które przyspieszają bicie serca.

Lili jako jedyna przeżyła wypadek, ale niestety nie pamięta za dużo z tamtego tragicznego momentu. Dzień po dniu obrazy z tamtej sytuacji zaczynają do niej wracać, a wraz z nimi coraz więcej pytań na które nie może znaleźć odpowiedzi. Dodatkowo w jej życiu pojawia się coraz więcej dziwnych wydarzeń, kobieta zaczyna się obawiać o własne życie i to co jeszcze może ją spotkać. Jack jest autorem kryminalnych powieści, jego siostra zginęła w wypadku w którym brała udział również Lili. Tych dwoje rozpoczyna prywatne śledztwo, by odkryć prawdę i dowiedzieć się co takiego wydarzyło się tego strasznego dnia.

„Zamilknij na zawsze” to powieść w której wątek miłosny łączy się z thrillerem. Książka zbudowana jest na tajemnicach, które trzeba rozwiązać, by odkryć prawdę. Lekturę czyta się bardzo szybko, z pewnością mają na to wpływ zwroty akcji, których jest aż za dużo. Cieszę się, że autorka postanowiła stworzyć wątek miłosny, ponieważ jest on idealnym dopełnieniem  tej wypełnionej intrygami książce. Zakończenie jest zaskakujące i z pewnością nie da się go przewidzieć. Polecam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz