środa, 21 lipca 2021

Ten którego pragnę - Kennedy Fox

 

Tytuł: Ten, którego pragnę


Autor: Kennedy Fox


Wydawnictwo: Muza


Liczba stron: 416Emily wiodła naprawdę dobre życie.  Miała dobrą pracę, którą naprawdę lubiła, chłopaka z którym była szczęśliwa. Niczego więcej nie potrzebowała. Wszystko skończyło się w jednej chwili, gdy przyłapała swojego idealnego mężczyznę na zdradzie. W jednej chwili jej poukładany świat runął, więc Emily postanowiła uciec i zostawić wszystko za sobą. Przeprowadza się i wpada w wir pracy, która pochłania ją bez reszty. Całkiem przypadkowo na weselu poznaje mężczyznę, spędza z nim noc, a o poranku okazuje się, że Evan będzie jednym z jej współpracowników w szpitalu. Ich relacja jest skomplikowana i pełna niedopowiedzeń.

„Ten którego pragnę” to książka autorstwa Kennedy Fox, warto wspomnieć, ze to tylko pseudonim pod którym kryją się dwie kobiety. Każdy kto czytał jakąkolwiek książkę Kennedy wie, że pojawia się tam doskonałe poczucie humoru, zabawne anegdoty, niewymuszone, naturalne dialogi i bohaterowie, którzy kradną serca i zyskują sympatię. Dokładnie tak samo jest w tej powieść, nie brakuje emocji, ale zapewniam, że podczas czytania nie raz zaśmiejecie się głośno.

Warto pewnie wspomnieć, że w książce pojawia się bardzo dużo opisów pracy w szpitalu, zabiegów, operacji. Ma to związek z tym, że główna bohaterka pracuje właśnie w szpitalu i to tam ma miejsce większa część tej lektury. Książka wciąga, jest to pewnie zasługa dramatycznych zwrotów akcji, świetnego humoru i relacji  Emily i Evana.

Główno bohaterowie dadzą się lubić, nie są sztucznymi figurami, pozbawionymi emocji. Ich zachowanie wydaje się naturalne i nie są przedstawieni jak ideały. Drugoplanowi bohaterowie nie są jedynie tłem, a świetną zapowiedzią tego co czeka nas w kolejnym tomie. Polecam zapoznać się z tomem serii o braciach Bishop. Nie pożałujecie!

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz