piątek, 25 listopada 2016

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć. Magiczne miejsca i postacie
Tytuł: Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć. Magiczne miejsca i postacie

Wydawnictwo: HarperCollins Polska

Liczba stron: 80


Świat który stworzyła J.K. Rowling zachwycił miliony czytelników na całym świecie i ku uciesze fanów, magia zapoczątkowana przez serię o przygodach Harry’ego Pottera trwa nadal. Tydzień temu premierę miał film Magiczne zwierzęta i jak je znaleźć  z prawdziwie gwiazdorską obsadą, która zachwyca. Jest to film o Newtonie Skamanderze, autorze książki o magicznych zwierzętach, która  później stała się  podręcznikiem w Hogwarcie. Fani mogą cieszyć się i oczekiwać kolejnych filmów, ponieważ  to jeszcze nie koniec.


Wydawnictwo Harper Collins wydało kolorowankę związaną z filmem o fantastycznych zwierzętach. W środku znajdziemy czarno białe kadry które z filmu, które tylko czekają aż chwycimy za kredki i zaczarujemy te proste i piękne obrazy kolorem. Sama kolorowanka oprócz odstresowania i dobrej zabawy ma za zadanie wprowadzenie nas w magiczny świat zupełnie nowej historii powiązanej z rzeczywistością Harry’ego Pottera.  Jestem przekonana, że każdy miłośnik serii o młodym czarodzieju będzie zachwycony kolorowanką i samą możliwością przeniesienia się do tego magicznego świata po raz kolejny.


Ja osobiście jestem zachwycona przepięknie wydaną kolorowanką, i jestem wdzięczna wydawnictwu za możliwość powrotu do czasów dzieciństwa i najwspanialszego świata wykreowanego przez panią Rowling. Miłośnicy Harry’ego Pottera chwyćcie za kredki i zaczarujecie ten czarno biały świat.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz